Razem wykręciliśmy drugi rower dla Domu Dziecka w Nowej Grobli

0

W czerwcu zachęcaliśmy do włączenia się do akcji „Rower Pomaga”. Zaangażowanie mieszkańców w projekt jest tak spore, że dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli otrzymają drugi rower. Zostanie on przekazany podczas piątkowego II Powiatowego Pikniku Ekologicznego „Zamień odpady na drzewa”.

Drugi rower trafi do Domu Dziecka w Nowej Grobli.
Drugi rower trafi do Domu Dziecka w Nowej Grobli.

Głównym elementem akcji „Rower pomaga” jest nakłanianie do jazdy na rowerze. Co 20 000 wspólnie przejechanych kilometrów Fundacja Ekologiczna ARKA przekazuje rower potrzebującemu dziecku z domu dziecka lub świetlicy. Dzięki rowerzystom z powiatu lubaczowskiego już jeden rower trafił do wychowanka Domu Dziecka w Nowej Grobli. Podczas II Powiatowego Pikniku Ekologicznego „Zamień odpady na drzewa” w Lubaczowie przekazany zostanie kolejny jednoślad.

– Kochani udało się, dzięki Waszemu wsparciu wykręciliśmy drugi rower dla wychowanków z Domu Dziecka w Nowej Grobli. Pięknie dziękujemy. Przejechaliśmy już 43 000 km rowerowych, ale jedziemy dalej! – dziękują organizatorzy i zachęcają do dalszej aktywności.

Do akcji można się włączyć wpisując swój wynik na stronie internetowej akcji: www.rowerpomaga.pl. Pamiętać trzeba, by przy wpisaniu przejechanych kilometrów uzupełnić dane o cel szczegółowy „Jeździmy dla Domu Dziecka w Nowej Grobli”.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here