Ponad 70 dzieci bierze udział w projektach organizowanych przez Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” i trzy Grupy Inicjatywne. W czasie warsztatów najmłodsi rozwijają swoje umiejętności. Ponadto organizatorzy zapraszają w niedzielę (28.08) na Piknik Rodzinny Dzieci-Dzieciom 2.

Na zajęcia uczęszczają dzieci z całego powiatu. Lekcje prowadzone są w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, w Załużu, Baszni i Horyńcu-Zdroju. Warsztaty odbywają się w ramach trzech projektów: Akademia Młodych Aktywnych, Szachy w plenerze i Zrób to sam. W czasie zajęć mali uczestnicy tworzą własne instrumenty muzyczne z ekologicznych materiałów, poznają tajniki gry w szachy i warcaby oraz powstaje biżuteria z żywicy i kwiatów.

Ponadto Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” zaprasza na drugą edycję Pikniku Dzieci-Dzieciom. Pierwsza cieszyła się tak ogromną popularnością, że organizatorzy postanowili kontynuować tę inicjatywę. Tak więc w najbliższą niedzielę (28.08) w Lubaczowie maluchy będą mogły wziąć udział w licznych zabawach promujących aktywne spędzanie wolnego czasu. Odbędzie się karaoke, nie zabraknie tańców i animacji. Dodatkowo pooglądać będzie można pokaz zabytkowych samochodów i ruszy loteryjka. Na Rynku pojawią się „żywe maskotki” Pluto i Myszka Miki, z którymi będzie można przybić piątkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Organizatorzy dla najmłodszych przygotowali także bitwę na balony wodne.

Galeria zdjęć.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here