W niedzielę (24.07) na lubaczowskim rynku odbył się Piknik „Dzieci-Dzieciom zorganizowany przez Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość”. Wydarzenie promowało aktywne formy spędzania wolnego czasu.

Warunki pogodowe nie pokrzyżowały nam planów i wszystkie przewidziane na ten wyjątkowy dzień atrakcje mogły odbyć się zgodnie z harmonogramem. Zaszczycili nas także wyjątkowi goście z Ukrainy: małżonka i syn pana Starosty z Niemirowa (Немирівський Старостинський Округ) oraz pani Dyrektor Biblioteki w Niemirowie. Dzieci miały okazję bawić się w „miasteczku” zjeżdżalni, dmuchawców i placu zabaw, uczestniczyły w zabawach animacyjnych, karaoke, dowiedziały się o służbie funkcjonariuszy policji oglądając z bliska ich sprzęt. Ze swoim repertuarem wystąpiły także dzieci z Projektu „Akademia Młodych Artystów”, Aleksandra Staromiejska i goście z Ukrainy. Wszyscy mieli także okazję intensywnie poćwiczyć przy Zumbie z Mileną Leja Batuka – informują organizatorzy wydarzenia.

Przygotowane atrakcje zgromadziły na lubaczowskim Rynku Miejskim całe rodziny, które aktywnie włączyły się do wspólnej zabawy. Cel pikniku, którym była popularyzacja zdrowego stylu życia oraz promowanie wśród mieszkańców aktywnych form spędzania wolnego czasu, jak widać na zdjęciach został osiągnięty.

Galeria zdjęć.

elubaczow.com, Renata Drewniak, Anna Hawrylak


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here