Kolejne wydarzenie na Handlowej – I Festiwal Owoców i Warzyw

2

Urzędnicy miejscy wychodzą z kolejną giełdą, która odbędzie się na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” przy ul. Handlowej. Tym razem ruszy tam I Festiwal Owoców i Warzyw „W dzień targowy na straganie”. Start 24 września o godz. 8:00.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

– Chcemy podkreślić znaczenie warzyw i owoców w życiu człowieka, promować zdrową żywność i pokazać, jak można dbać o własne zdrowie. W związku z tym Targowisko Miejskie „Mój Rynek” zamieni się w zieleniak – piszą na swojej stronie urzędnicy. Do współpracy zapraszają rolników, sadowników, działkowców, Koła Gospodyń Wiejskich oraz producentów przetworów: dżemów, nalewek, miodów itp. Pracownicy magistratu mają także nadzieję, że Festiwal spotka się z przychylnością mieszkańców i gości miasta, którzy zechcą przyjść i kupić sprzedawane produkty.

Zasady uczestnictwa są podobne do wcześniejszych wydarzeń organizowanych przy tym obiekcie. Tak jak przy Lubaczowskiej SHOPIE, opłaty zbierane będą tylko od osób, które chcą zarezerwować sobie stanowisko. Udział jest bezpłatny. Szczegółowych informacji udziela Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego (tel. 16 632 80 10 wew. 44).

AH, elubaczow.com


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here