Koncert zespołu Enej zakończył Festiwal Kultur i Kresowego Jadła [ZDJĘCIA]

3

Wieczornym koncertem zespołu Enej na błoniach Kresowej Osady w Baszni Dolnej zakończył się tegoroczny Festiwal Kultur i Kresowego Jadła. Występ muzyków zgromadził tłumy gości.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Mielnik dla elubaczow.com

Zobacz także fragment spotu z koncertu.

Koncert zespołu Enej na Festiwalu Kultur i Kresowego Jadła w B…To tylko krótki fragment materiału jaki zarejestrowało Under The Mask Studio podczas koncertu Enej na naszym Festiwalu.

Opublikowany przez Festiwal Kultur i Kresowego Jadła na 8 sierpień 2016

 

Polecamy także filmową panoramę 360 stopni przygotowaną przez nasz partnerski serwis lubaczow360.pl. Oglądając film na komputerze możecie poruszając myszką obserwować co się działo dookoła kamery.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

  1. Nie sądzę żeby był w tym jakiś cel polityczny, antypolski czy coś tego typu. Ludziom się taka muzyczna tandeta po prostu podoba, jak dawniej Brathanki czy Golec uOrkiestra, a dzisiaj obok Eneja Zakopower, który nikogo nie rezał i chyba też jest obecny w tej stacji radiowej. Ludzie mają to do siebie, że wolą chłam niż coś ambitniejszego, i ten chłam media komercyjne im dają, bo z tego żyją, i dlatego też te media są zainteresowane tym żeby utrzymywać albo nawet pogłębiać w społeczeństwie takie upodobania, czyli zwyczajnie ogłupiać ludzi, a najbardziej to by chciały zrobić z ludzi bezmyślną masę konsumentów, istniejących w sumie tylko po to żeby kupować muzyczną ogłupiającą papkę i produkty ich reklamodawców. Media włoskiego magnata medialnego, co urządzał bunga bunga i był nawet premierem, tak samo ogłupiają Włochów jak nasze media komercyjne (publiczne to inna sprawa) ogłupiają Polaków, więc raczej nie ma znaczenia czy media komercyjne w Polsce są polskie czy tylko polskojęzyczne, tak czy tak liczy się tylko kasa.

  2. mydło-szwarc-powidło – najciekawsze jest to, że najwięcej krzyczą o banderowcach ci, co ich dziadkowie i pradziadkowie chrzczeni byli w okolicznych cerkwiach, a i dziwnym trafem maja rodzinę gdzieś na Warmii i Mazurach, woj. dolnośląskim czy też na Pomorzu (pokłosie Akcji Wisła).
    Co do gustów muzycznych – najlepiej trafia do ucha prosty bit i tekst. Aby lubić i rozumieć muzykę ambitniejszą, trzeba edukować.
    Zobacz na Noworoczne Koncerty w Narolu. Występują tam wykonawcy z wyższej półki i frekwencja jest znikoma. Przychodzi ok 20 osób na wysłuchanie koncertu.
    Na Możdżera przyszło trochę więcej osób, a i tak nie było szału, ale gdyby tam przyjechał jakiś Bayer Full czy inny zespół z łatwym bitem to by brakło miejsc.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here