Lubaczowscy policjanci poszukują oszusta, który okradł staruszkę

0
Fot. KPP Lubaczów
Fot. KPP Lubaczów

Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje mężczyznę, który w lutym oszukał i okradł starszą kobietę. Opublikowano jego portret pamięciowy.

Lubaczowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w lutym br. w Lubaczowie przy ul. Mickiewicza. Jednego z popołudni, do domu poszkodowanej przyszedł mężczyzna podając się za pracownika urzędu gminy. Powiedział, że przysługuje jej dofinansowanie z Unii Europejskiej dla osób starszych. Warunkiem tego dofinansowania miało być okazanie sprawcy wszystkich pieniędzy, jakie poszkodowana ma w domu. Gdy kobieta pokazała pieniądze, sprawca wykorzystując jej nieuwagę, skradł gotówkę i odszedł.

Policjanci podali do publicznej wiadomości rysopis poszukiwanego: wiek około 40 lat, krępa budowa ciała, włosy koloru ciemnego, twarz okrągła ubrany był w ciemnoszary sweter i ciemny płaszcz oraz jego portret pamięciowy.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy i wyjaśnieniu okoliczności powyższego zdarzenia. Kontakt pod nr telefonów: (16) 6328 310, (16) 6328 320, 510 997 482 lub całodobowo 997.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here