Podium Młodzików MOS w Lubaczowie na Resovia Winter Cup 2016

3

Drużyna Młodzików Starszych Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie pod wodzą trenera Wiesława Połucha zajęła trzecie miejsce w X Ogólnopolskim Zimowym Turnieju Piłki Nożnej RESOVIA WINTER CUP 2016. Zawody rozegrano w sobotę (06.02) w Hali Sportowej Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej.

Fot. MOS w Lubaczowie
Fot. MOS w Lubaczowie

W turnieju rywalizowali adepci piłki nożnej z klubów: DAP Dębica, Sokół Nisko, Resovia Rzeszów, Orzełek Przeworsk, Soccer Ropczyce, Sokół Sokołów Małopolski i MOS w Lubaczowie. Turniej rozgrano systemem „każdy z każdym”. W jego trakcie zawodnicy z Lubaczowa wygrali cztery spotkania i dzięki temu stanęli na trzecim stopniu podium.

Wyniki spotkań MOS:
MOS Lubaczów – Sokół Nisko 0 : 1 ( bramka samobójcza)
MOS Lubaczów – Sokół Sokołów Małopolski 1 : 0
MOS Lubaczów – Resovia Rzeszów 1 : 0
MOS Lubaczów – Orzełek Przeworsk 1 : 2
MOS Lubaczów – Soccer Ropczyce 2 : 0
MOS Lubaczów – DAP Dębica 1 : 0

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce Sokół Nisko – 16 punktów
II miejsce Orzełek Przeworsk – 12 punktów
III miejsce MOS Lubaczów – 12 punktów
IV miejsce Resovia Rzeszów – 8 punktów
V miejsce DAP Dębica – 5 punktów
VI miejsce Sokół Sokołów Małopolski – 4 punkty
VII miejsce Soccer Ropczyce- 3 punkty

Skład zespołu MOS: Piotr Dubniewicz (kapitan), Kacper Kalita, Tomasz Lis, Aleksander Witkoś, Jakub Powroźnik, Kacper Junik, Szymon Połuch, Jakub Lesiczka, Jakub Mróz, Krzysztof Konieczny Michał Tryniecki, Maciej Ważny, Kacper Rawski.

elubaczow.com, MOS w Lubaczowie


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. Sprostowanie do artykuł: MOS Lubaczów wygrał cztery spotkania w Turnieju Resovia Winter CUP 2016, a nie trzy spotkania – jak pisze autor w tekście powyższego artykułu. Tabela wyników dokładnie pokazuje cztery zwycięstwa drużyny MOS Lubaczów. Ponadto Orzełek Przeworsk owszem zajął drugie miejsce, ale zgromadził 12 pkt (tyle co MOS Lubaczów) a nie 15 pkt jak podano w artykule, ponieważ przegrał z Resovią 0:2 (w pierwszym swoim meczu na otwarcie Turnieju ) oraz z Sokołem Nisko 0:1( w ostatnim swoim meczu decydującym o pierwszym miejscu w Turnieju), a wygrał tylko 4 mecze tak jak MOS Lubaczów czyli 4 mecze x 3 pkt = 12 pkt..

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here