Tajemnicze zaginięcie Tomasza Mroza. Gdzie jest 32-latek?

3
Zaginiony Tomasz Mróz.
Zaginiony Tomasz Mróz.

Najpierw kolizja drogowa, a potem tajemnicze zniknięcie. Rodzina, policja, Itaka, a nawet wynajęty detektyw szukają 32-letniego Tomasza Mroza – mieszkańca powiatu lubaczowskiego. Przed tygodniem zniknął bez śladu.

W dniu zaginięcia – 5 maja – w miejscowości Dobra (k. Sieniawy) kierując dostawczym volkswagenem otarł się o samochód ciężarowy. Mężczyzna zjechał do rowu. Oddalił się od samochodu i wszedł do lasu. Zabrał ze sobą portfel, w aucie zostawił natomiast klucze i telefon komórkowy. Ślad po nim zaginął. Rodzina podejrzewa, że mogło to być wynikiem szoku.

W poszukiwaniach, które trwały przez cały tydzień udział  brali policjanci, strażacy, leśnicy, rodzina i znajomi zaginionego oraz sporo osób prywatnych. W poszukiwania zaangażowała się także Itaka – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych oraz agencja Krzysztofa Rutkowskiego. Do tej pory akcja nie przyniosła wyczekiwanego przez rodzinę efektu.

Rysopis zaginionego: wzrost około 175 cm, waga 82 kg, szczupłej budowy ciała, włosy – szatyn, krótkie, oczy niebieskie, uszy lekko odstające, nos prosty, uzebienie pełne. Ubrany był w szarą bluzę dresową z kapturem i białymi napisami na piersi, granatowy podkoszulek, niebieskie jeansy, szare materiałowe buty.

Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę o miejscu pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komisariatem Policji w Sieniawie ul. M. Reja 1, tel. (16) 622 70 07 albo dyżurnym komendy tel. (16) 641 23 10 lub 997.

Materiał TVP Rzeszów.

elubaczow.com, mj, TVP Rzeszów

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here