Włamanie do sklepu w Lisich Jamach – zniknęło kilkadziesiąt butelek wódki

0

54-latek, wybijając szybę w oknie, włamał się do sklepu w Lisich Jamach i skradł z jego wnętrza kilkadziesiąt butelek wódki. Następnego dnia został zatrzymany przez lubaczowskich policjantów.

fot. elubaczow.com
fot. elubaczow.com

Wczoraj (26.12) około południa dyżurny lubaczowskiej komendy policji został poinformowany o włamaniu do sklepu spożywczego w Lisich Jamach (gm. Lubaczów). Z policyjnych ustaleń wynikało, że sprawca wybił szybę w sklepie i nie wchodząc do wnętrza zabrał kilkadziesiąt butelek wódki stojących w zasięgu jego rąk.

Funkcjonariusze zebrali ślady i przesłuchali świadków i rozpoczęli typowanie sprawcy przestępstwa. Podejrzenia padły na 54-letniego mieszkańca Lisich Jam. Trop okazał się prawidłowy, bo w jego domu policjanci odnaleźli część skradzionego łupu. Mężczyzna przyznał się do włamania. Został zatrzymany i okazało się, że część skradzionego alkoholu już spożytkował, co stwierdzone zostało wynikiem badania, które wskazało ponad 2,5 promila alkoholu.

Dziś (27.12), po wytrzeźwieniu 54-latek usłyszał zarzut dokonania włamania, za co grozi kara pozbawienia wolności od 1 roku do lat 10.

elubaczow.com, kaj, KPP Lubaczów

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here