Ruszyły przebudowy dróg na „Małym Łążku” – są utrudnienia

14

Ruszyły prace związane z przebudową dróg na ulicach Rejtana, Wyspiańskiego i Podzamcze w Lubaczowie. Z tego powodu w najbliższym czasie wystąpią tam spore utrudnienia w ruchu drogowym. Prace potrwają do końca października.

IMG_20140917_154632

– Drogi te zostaną całkowicie wyłączone z ruchu na okres 2-3 dni z wyłączeniem samochodów uprzywilejowanych (pogotowie/straż pożarna/policja). Prosimy mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o wcześniejsze zaparkowanie samochodów w sposób umożliwiający bezproblemowe korzystanie z nich oraz sprawne prowadzenie robót drogowych. Mieszkańcy ww. ulic będą szczegółowo informowani o utrudnieniach przez wykonawcę robot budowlanych – informuje Urząd Miejski w Lubaczowie.

Prace są realizowane w ramach Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych » PPDL – Etap II Bezpieczeństwo-Dostępność-Rozwój.

elubaczow.com, kaj


14 komentarze

  1. Te ulice były w miarę dobrym stanie , można było po nich przejechać , pieniądze znalazły się ….a na Matejki chyba ściągniemy ekipę telewizyjną , niech cała Polska zobaczy i usłyszy co mamy do powiedzenia skoro nie możemy doprosić się remontu drogi. Taka droga to wstyd !!!! Na wioskach i w lesie są lepsze drogi . Nie wiem po co ta władza jest skoro nic nie robi tylko obiecuje z roku na rok….

  2. no z tym wysypiskieem jest dziwna sprawa. niby go nie ma ale jest „dzikie” za zakladem gospodarki komunalnej, czy jak to sier teraz nazywa. Wiec jest smrod, jest syf i ogromne skazenie srodowiska gdyz przenika to do wód gruntowych. Teren jest bagnisty, rzeka blisko wiec co jeszcze trzeba tłumaczyć. Co jakis czas teren dzikiego wysypiska jest utwardzany a ogrodzenie przesuwane dalej. to jest temat dla televizji a nie jakies dziury w drodze bo tego w całym kraju dostatek.

  3. Do VW . Dzikie wysypisko to inny temat . Ciekawe co by pan zrobił jak by nie mógł normalnie dojechać do swego domu . Ta droga jest jakimś koszmarem . Jama na jamie , jadąc po niej można bez problemu coś urwać . Jest XXI a nasza droga jak w średniowieczu . Do tego dochodzi jeszcze chodnik . Jak dobrze popada to i chodniki są zalane. Jak tam dalej mieszkać ????

  4. Tytuł artykułu idiotyczny ulica mały lazek nie będzie przebudowana wiec nie rozumiem skąd ten tytuł. Jeżeli chodzi o ulice mały lazek kiedyś jeszcze była w miarę ok jednak po zrobieniu kanalizacji nasi dzielni panowie którym zlecono ta prace chodzili po domach z tekstem panie jak chcesz pan mieć równo ułożone te płytki to daj na flaszkę inaczej będziemy kladli jak bądź oczywiście po zimie ulica nadaje się tylko do przebudowy. …

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here