„Podkarpackie po naszej myśli” – nowy spot promocyjny regionu

5
Kadr z filmu
Kadr z filmu

„Podkarpackie po naszej myśli” – tak zatytułowano najnowszy spot promujący nasz region, który zaprezentowano wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie. W filmie pokazano najatrakcyjniejsze i najważniejsze miejsca na Podkarpaciu. Głównie te, które zmieniły się i rozbudowały dzięki pieniądzom z funduszy unijnych.

Są w nim między innymi lotnicze ujęcia ruin Klasztoru w Zagórzu oraz Centrum Kongresowo-Sportowe w Arłamowie, które prezentują walory turystyczne Podkarpacia. Jest także Zamek w Łańcucie i Skansen w Sanoku. Nie zabrakło także ujęć z dwóch największych uczelni regionu: Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu rzeszowskiego. W filmie pojawia się także tematyka dotycząca zdrowia, rolnictwa, ochrony środowiska oraz lotnictwa.

Ciekawostką są nowatorskie animacje 3D pokazujące most na Wiśle w Połańcu czy wizualizację Centrum Logistycznego w Jasionce. W filmie wykorzystano ujęcia lotnicze z drona, część zdjęć wykonano z użyciem kamery EPIC RED ONE umożliwiającej zapis w formacie 5K. Z kolei ujęcia koni z Zabajki oraz siatkarzy z Asseco Resovii zrealizowane zostały za pomocą kamery typu Phantom. Dzięki rejestracji do 1000 klatek na sekundę technika ta doskonale nadaje się do ujęć o dużej dynamice.

elubaczow.com, hp, podkarpackie.pl

 


5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here