Film promujący gminę Cieszanów nagrodzony na FilmAT Festivalu

2

Film promujący gminę Cieszanów zdobył nagrodę za najlepszy film polski w kategorii turystyka przyrodnicza i wiejska podczas XIV FilmAT Festivalu. Wyniki ogłoszono 17 października w Warszawie.

Międzynarodowe jury pod przewodnictwem Juby Sito doceniło scenariusz i wyjątkową jakość promującego gminę Cieszanów filmu, w którym występuje Robert Korzeniowski.

Zadowolenia z otrzymania nagrody nie kryje burmistrz Cieszanowa Zdzisław Zadworny:

Ten film pokazuje nam mieszkańcom w jakim pięknym terenie mieszkamy i jakie mamy turystyczne walory. Nasz wielki mistrz i honorowy obywatel Robert Korzeniowski dał nam swoisty certyfikat na to, że jest to niesamowita kraina, którą  koniecznie należy odwiedzić.

Festiwal FilmAT jest polskim członkiem Międzynarodowej Organizacji Festiwali Filmów Turystycznych – CIFFT (Comité International des Festivals du Film Touristique) z siedzibą w Wiedniu. Celem festiwalu jest prezentacja najnowszych trendów w dziedzinie filmów dokumentalnych, reportaży telewizyjnych, komunikacji turystycznej, filmów korporacyjnych i instytucjonalnych oraz ocena produkcji audiowizualnych w zależności od ich poziomu artystycznego i możliwości wpływania na grupę docelową.

elubaczow.com, Mat. pras.


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here