Sukces młodych piłkarzy MOS Lubaczów na turnieju w Biłgoraju

2

Drużyna Juniorów Starszych Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie, która lideruje w lidze okręgowej, w ramach rozgrywek piłki halowej wzięła udział w VII Memoriale Stanisława Wójkika, który rozegrano w miniony weekend w Biłgoraju. Młodzi piłkarze z Lubaczowa zajęli ostatecznie 4. miejsce, zdobywając także nagrody indywidualne.

W niedzielnej (26.01) rywalizacji wzięło udział w sumie aż 19 zespołów, które podzielono na cztery grupy. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja Lubaczowa ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Tytuł Najlepszego bramkarza turnieju przyznano zawodnikowi MOS Tomaszowi Sirykowi, a zawodnikiem wyróżniającym się w lubaczowskim zespole wybrany został Piotr Sopel.

Fto. MOS Lubaczów
Od lewej w górnym rzędzie: Witold Zaborniak (trener), Mateusz Młodziński, Piotr Sopel, Jakub Pukas, Tomasz Siryk, Jakub Kwiatkowski, Patryk Dawidowicz, Tomasz Ważny, Kamil Zaborniak, Augustyn Kwiatkowski (kierownik drużyny). W dolnym rzędzie od lewej: Damian Cisek, Jerzy Litwin, Bartek Bryk, Artur Łakomy, Damian Nieckarz, Jakub Kida. Fot. MOS Lubaczów

elubaczow.com, MOS Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here