47-latek utonął w stawie w Dachnowie

7
fot. elubaczow.com. arch.
fot. elubaczow.com. arch.

Policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 47-letniego mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono wczoraj (20.06) ze stawu w Dachnowie.

Wczoraj (20.06) po południu Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie została powiadomiona o utonięciu mężczyzny w zbiorniku przeciwpożarowym w Dachnowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-latek przebywał wraz ze znajomymi w ogródku piwnym jednego z miejscowych sklepów. Mężczyzna postanowił ochłodzić się kąpiąc się w pobliskim stawie. Po kilkunastu minutach jego znajomi zauważyli, że mężczyzny nigdzie nie ma, a jego ubrania leżą na brzegu. Postanowili sami przeszukać teren stawu. Ponieważ nigdzie go nie było, wezwali pomoc.

Obecni na miejscu strażacy przeczesując dno zbiornika natrafili na zwłoki 47-latka. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań, które pozwolą stwierdzić, co było przyczyną śmierci mężczyzny.

To już drugie utonięcie w ostatnim czasie w powiecie lubaczowskim. Przypomniejmy, że w niedzielę (16.06) w Rudzie Różanieckiej utonął 19-latek.

elubaczow.com, pah, KPP Lubaczów

7 komentarze

  1. jaki zbiornik przeciwpożarowy???????? kto pisze takie brednie..???? równie dobrze można napisać że to jezioro było….. ..wcześniej jest staw a za chwile zbiornik….. proszę sprawdzać co sie pisze i publikuje… a przede wszystkim trzeba sie znać na temacie aby sie wypowiadac…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here