Lubaczowska A klasa: „Demolka” Pogoni-Sokoła, hat-trick Pawła Hassa

3

W meczu XIII kolejki w lubaczowskiej A klasie Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała na wyjeździe Roztocze Narol 6:2 (2:1). „Demolka” Pogoni-Sokoła – podsumował krótko najnowszy serwis piłkarski „Lubaczowska Piłka”, który jest medialnym partnerem naszego portalu.

To będzie „mocne zakończenie rundy” pisali redaktorzy serwisu zapowiadając niedzielne spotkanie.  Wynik jaki padł w Narolu, potwierdził tę zapowiedź. Zwycięstwo 6:2, to naprawdę ogromna demonstracja siły Pogoni-Sokoła i mocny finisz rundy jesiennej. Niedzielny mecz wyraźnie wskazał jedynego, bardzo solidnego faworyta do awansu z tej ligi. Goście udowodnili w Narolu, że ich pozycja lidera, oraz dziesięciopunktowa przewaga po rundzie jesiennej nad drugą drużyną w tabeli, nie jest dziełem żadnego przypadku. Roztocze natomiast, potwierdziło, iż w tym sezonie najprawdopodobniej nie stoczy decydującej bitwy o awans z lubaczowianami i ambitne plany o szybkim powrocie do klasy okręgowej, trzeba będzie odłożyć na następny sezon.

W pierwszej połowie lider zdołał strzelić dwie bramki, przy jednym trafieniu Roztocza. Druga połowa, to już wręcz festiwal strzelecki Pogoni/Sokoła. Cztery kolejne zdobyte bramki i kolejne jedno trafienie Roztocza, ostatecznie uformowało wynik na 6:2. Hat-tricka w tym meczu zdobył Paweł Hass (Pogoń-Sokół). Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Hass zdobył cztery bramki w meczu z Roztoczem Ruda Różaniecka. Drużyny z gminy Narol, najwyraźniej „leżą” temu zawodnikowi.

ROZTOCZE NAROL – POGOŃ/SOKÓŁ LUBACZÓW 2:6 (1:2)

dla Roztocza: Mariusz Mazur x2
dla Pogoni: Paweł Hass x3, Damian Polucha x2, Łukasz Mazur

Roztocze: M. Zdybek – T. Zuchowski, Szydłowski, Włoch, Gruszczyński (Bielec), K. Wolańczyk (M. Wolańczyk), B. Zdybek, M. Zuchowski (Szady), Banaś, Mazur Gałka (Surowiec).

Pogoń/Sokół: Młodziński – Stec, A.Hass , Pracało , Załuski ( 60 Mełech) – D. Dyś, Małecki (80′ Kopciuch), Nowak ( 60′ Polucha), Mazur ( 80′ Grudowski) – P. Hass, Wójtowicz ( 60′ Gotkowski).

Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.