Lubaczowska A klasa: Pogoń-Sokół lepszy w meczu na szczycie, derby dla Narola

0

Przy bardzo słonecznej pogodzie i wręcz upalnej temperaturze rozegrana została szósta kolejka lubaczowskiej A klasy. W siedmiu spotkaniach strzelono 33 bramki, sześciokrotnie zwyciężali gospodarze, raz goście.

Mecz o lidera rozegrano w Lubaczowie. Pogoń-Sokół podejmowała u siebie wicelidera Ursusa Dachnów. Spotkanie minimalnie wygrali gospodarze – 2:1. Była to pierwsza porażka znakomicie spisującego się w tym sezonie Ursusa i piąta wygrana lubaczowian, którzy po wygranej umocnili się na pozycji lidera.

Nie mniej emocji przyniosło derbowe spotkanie dwóch drużyn reprezentujących A klasę z Gminy Narol – Roztocza Ruda Różaniecka i Roztocza Narol. W Rudzie Różanieckiej, gdzie został rozegrany mecz, górą było Roztocze z Narola. Goście pokonali swoją imienniczkę z Rudy 2:1. Zwycięskie bramki dla Roztocza Narol zdobyli Michał Zuchowski i Marcin Włoch. Kolejne zwycięstwo zanotowali także piłkarze Zdroju Horyniec, pokonując u siebie Granicznych Krowica 3:1. Zarówno Narol jak i Horyniec zgromadziły do tej pory po 14 punktów w tabeli i plasują się w niej tuż za Pogonią-Sokołem Lubaczów (16 punktów).

Dwie porażki w ostatnich dwóch tygodniach zostały zrekompensowane swoim kibicom przez Santos Piwoda. Szczególnie po ubiegłotygodniowej niespodziewanej przegranej w Krowicy ze słabymi Granicznymi, tym razem Santos wręcz rozbił u siebie Zryw Młodów 7:2. Z połowicznym sukcesem wyszli z pojedynków z beniaminkami A klasy Błękitni Futory. Przed tygodniem przegrali oni na wyjeździe z Gwiazdą Wielkie Oczy (1:4), zaś w niedzielę rozgromili u siebie Rolnik Wólka Krowicka 8:1. Klub z Wólki Krowickiej pozostaje jedynym bez punktów w rozgrywkach.

W dwóch pozostałych spotkaniach Juvenia Cieszanów pokonała u siebie nadzwyczaj słaby Huragan Basznia Dolna 1:0, zaś Start Lisie Jamy bez większych problemów wygrał u siebie z Gwiazdą Wielkie Oczy 3:1. (Autor: Arsob)

VI Kolejka – wyniki:

Pogoń-Sokół Lubaczów – Ursus Dachnów 2:1
Start Lisie Jamy – Gwiazda Wielkie Oczy 3:1
Santos Piwoda – Zryw Młodów 7:2
Błękitni Futory – Rolnik Wólka Krowicka 8:1
Zdrój Horyniec – Graniczni Krowica 3:1
Roztocze Ruda Różaniecka – Roztocze Narol 1:2
Juvenia Cieszanów – Huragan Basznia Dolna 1:0

Galeria z meczu Pogoń-Sokół Lubaczów – Ursus Dachnów, 11.09.2011 r., fot. Marek Kuziemski


Fragment meczu Roztocze Ruda Różaniecka – Roztocze Narol, Autor: Rafał Kraśnianka


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here