Lubaczowska A klasa: Trwa niemoc beniaminków

0
fot. elubaczow.com

Siedem meczów i aż 41 strzelonych bramek – to bilans czwartej kolejki lubaczowskiej A klasy rozegranej w niedzielę. Liderem i jedyną drużyną z kompletem punktów pozostaje Pogoń-Sokół Lubaczów.

W najciekawszym meczu IV kolejki Santos Piwoda grał u siebie z Roztoczem Narol. Obie drużyny podchodziły do tego spotkania bez porażki i po jednym remisie na swoich kontach. Atut własnego boiska stawiał Santos w korzystniejszej sytuacji, jednak to Roztoczu udało się zdobyć w tym meczu kolejne trzy punkty. Mecz zakończył się wynikiem 5:3. Bardzo dobrze w obecnym sezonie radzi sobie Ursus Dachnów. Po zwycięstwie na własnym stadionie z Granicznymi Krowica 3:2, Ursus pozostaje wiceliderem rozgrywek i w tabeli ustępuje miejsca tylko Pogoni-Sokołowi Lubaczów. Wspomniany lider od początku sezonu pewnie zmierza od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem lubaczowianie wygrali u siebie z ambitnie grającym Zrywem Młodów 3:1.

Zupełnie nieudany piłkarski sierpień odnotowali beniaminkowie lubaczowskiej A klasy. Gwiazda Wielkie Oczy i Rolnik Wólka Krowicka pozostają bez punktów w ligowej tabeli, będąc w niej rozdzieleni jedynie Granicznymi Krowica, którzy również nie zdobyli do tej pory żadnego punktu. W niedzielę Gwiazda przegrała na wyjeździe z Roztoczem Ruda Różaniecka 4:6, natomiast Rolnik także na wyjeździe uległ Zdrojowi Horyniec 0:2. Od początku sezonu Gwiazda i Rolnik straciły w sumie już 30 bramek, zdobywając 10. Oba kluby czeka jeszcze po dziewięć ciężkich spotkań tej rundy w walce o bezpieczną „izolację” od strefy spadkowej na jej koniec.

W dwóch pozostałych spotkaniach Błękitni Futory pokonali u siebie Huragan Basznia Dolna 5:3, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie, zaś w meczu Startu Lisie Jamy z Juvenią Cieszanów padł remis 2:2.

IV kolejka – wyniki:

Pogoń-Sokół Lubaczów – Zryw Młodów 3:1
Błękitni Futory – Huragan Basznia Dolna 5:3
Roztocze Ruda Różaniecka – Gwiazda Wielkie Oczy 6:4
Zdrój Horyniec – Rolnik Wólka Krowicka 2:0
Ursus Dachnów – Graniczni Krowica 3:2
Start Lisie Jamy – Juvenia Cieszanów 2:2
Santos Piwoda – Roztocze Narol 3:5

Autor: Arsob

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here