Lubaczowska A klasa: Gościnni gospodarze

1
fot. elubaczow.com

Trzecia kolejka rozgrywek lubaczowskiej A klasy rozegrana w niedzielę należała do drużyn przyjezdnych. Z siedmiu meczów, aż pięciokrotnie to właśnie goście wychodzili zwycięsko. We wszystkich spotkaniach łącznie strzelono 18 bramek.

Jedynie Pogoń-Sokół Lubaczów zachowała na swoim koncie komplet punktów po trzech rozegranych kolejkach nowego sezonu. Lubaczowianie ponownie wygrali swój mecz, tym razem pokonując na wyjeździe Start Lisie Jamy 2:0. To już 270 minut bez starty bramki w wykonaniu Pogoni-Sokoła. Pierwszą punktową stratę poniosło Roztocze Narol. O ile przed tygodniem Roztoczu udało się szczęśliwie wywieźć z meczu ze Zrywem trzy punkty, sztuka ta nie powiodła się im w meczu z Ursusem Dachnów – mecz w Narolu zakończył się remisem 2:2. Przy korzystnych innych wynikach meczów, Ursus został wiceliderem w tabeli ligowej.

Bez przegranej nadal pozostają Santos Piwoda i Zdrój Horyniec. Oba kluby mierzyły się w tej kolejce z beniaminkami, oba grały na wyjeździe i wreszcie oba wygrały swoje mecze…jednakowym rezultatem 2:1. Santos grał z Rolnikiem Wólka Krowicka, a Zdrój z Gwiazdą Wielkie Oczy.

Jedyny klub grający w A klasie z gminy Oleszyce – Błękitni Futory, nadal pozostaje bez punktów. Tym razem Futorzanie musieli uznać wyższość Juvenii Cieszanów, która wygrała ten mecz 1:0, zdobywając tym samym pierwsze trzy punkty w sezonie. W pozostałych spotkaniach Huragan Basznia Dolna przegrała u siebie z Roztoczem Ruda Różaniecka 1:3, a Zryw Młodów pokonał na wyjeździe Granicznych Krowica 1:0. (Autor: Arsob)

III kolejka – wyniki:

Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 0:2
Roztocze Narol – Ursus Dachnów 2:2
Graniczni Krowica – Zryw Młodów 0:1
Gwiazda Wielkie Oczy – Zdrój Horyniec 1:2
Rolnik Wólka Krowicka – Santos Piwoda 1:2
Juvenia Cieszanów – Błękitni Futory 1:0
Huragan Basznia Dolna – Roztocze Ruda Różaniecka 1:3

Galeria z meczu: Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 0:2, 21.08.2011 r., fot. Piotr Hulak

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here