Lubaczowska A klasa: Santos Piwoda gromi w derbach!

0

fot. elubaczow.com

W pierwszą niedzielę kwietnia rozegrana została XV kolejka lubaczowskiej A klasy. W siedmiu meczach padło 27 bramek, dwa spotkania zakończyły się wygraną gospodarzy, w dwóch meczach mieliśmy wynik remisowy, zaś w trzech pozostałych spotkaniach górą byli goście.

Największe emocje wzbudzają zazwyczaj mecze derbowe, w ten weekend takie derbowe spotkanie rozegrano w Piwodzie, gdzie walczący o awans do klasy okręgowej Santos podejmował również walczącą o…pozostanie w A klasie Ryszkową Wolę. Z dwóch drużyn reprezentujących lubaczowską A klasę z gminy Wiązownica (powiat jarosławski) zdecydowaną dominację zaprezentował Santos gromiąc Ryszkową Wolę aż 6:0.

W Oleszycach nadal nie widać końca kryzysu, w jakim znajdują się Czarni. Gospodarze prowadzili co prawda z Granicznymi, jednak w ostatnich minutach meczu goście strzelając bramkę zdołali uratować jeden punkt.

Po porażce w XIV kolejce z Ursusem Dachnów, wysokie zwycięstwo odniósł lider – Miękisz Nowy, który ograł ostatnią w stawce Victorię Stary Dzików 4:1. Tempa nie zwalniają piłkarze Zdroju Horyniec, aktualny wicelider pewnie pokonał na wyjeździe Huragan Basznię Dolną (0:2).

Oto wszystkie wyniki XV kolejki:

Czarni Oleszyce – Graniczni Krowica 1:1
Miękisz Nowy – Victoria Stary Dzików 4:1
Santos Piwoda – LKS Ryszkowa Wola 6:0
Zryw Młodów – Ursus Dachnów 1:2
Błękitni Futory – Juvenia Cieszanów 1:1
Start Lisie Jamy – Roztocze Ruda Różaniecka 2:5
Huragan Baszia Dolna – Zdrój Horyniec 0:2

Autor: Arsob


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here