Piłka nożna: Porażka lidera na inaugurację rundy w lubaczowskiej A klasie

0
fot. elubaczow.com

Za nami pierwsze mecze rundy wiosennej w lubaczowskiej A klasie. Nie obyło się bez niespodzianek – lider z Miękisza Nowego doznał pierwszej porażki w obecnym sezonie. Jego pogromcą okazał się być Ursus Dachnów, mecz zakończył się wynikiem 2:1. XIV kolejka należała do gospodarzy, oprócz Ursusa, swoje mecze wygrały również: Zdrój Horyniec, LKS Ryszkowa Wola, Roztocze Ruda Różaniecka i Start Lisie Jamy. W meczach Juvenii z Huraganem oraz Granicznych z Santosem padły remisowe wyniki.

Gorycz kolejnej porażki musieli przełknąć Czarni Oleszyce, przegrana ze Startem Lisie Jamy stawia Czarnych w coraz gorszej sytuacji ligowej – spadkowicz z klasy okręgowej znajduje się już tylko cztery punkty nad strefą spadkową.

Pierwszy krok do przodu ku utrzymaniu się w lidze poczynili piłkarze LKS-u Ryszkowa Wola, którzy pewnie pokonali u siebie Błękitnych Futory (3:0). Natomiast coraz gorsze nastroje w Starym Dzikowie – Victoria przegrała z Roztoczem Rudą Różaniecką (0:3) i to właśnie Dzikowianie zamykają po pierwszej kolejce rundy wiosennej tabelę lubaczowskiej A klasy.

Wyniki XIV kolejki:

Roztocze Ruda Różaniecka – Victoria Stary Dzików 3:0
Ursus Dachnów – LKS Miękisz Nowy 2:1
Zdrój Horyniec – Zryw Młodów 3:0
Juvenia Cieszanów – Huragan Basznia Dolna 1:1
LKS Ryszkowa Wola – Błękitni Futory 3:0
Graniczni Krowica – Santos Piwoda 1:1
Start Lisie Jamy – Czarni Oleszyce 2:1

Autor: Arsob


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here