0.7 C
Lubaczów

Spotkanie radnych z mieszkańcami dwóch dużych osiedli Lubaczowa

Podobne wpisy

Sprawy ważne dla mieszkańców dwóch dużych lubaczowskich osiedli – Unii Lubelskiej oraz Mickiewicza – będą tematem spotkania, które organizują radni Rady Miejskiej Rafał Maciuła i Jacek Latuszek.

Jak zapowiadają radni, będzie to przestrzeń do przedstawienia aktualnych informacji dotyczących funkcjonowania obu osiedli oraz całego miasta, zgłaszania uwag oraz dzielenia się problemami, które wymagają interwencji. Mieszkańcy będą mogli porozmawiać bezpośrednio o sprawach codziennych, planowanych działaniach i oczekiwaniach wobec samorządu.

Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich, którym zależy na rozwoju i jakości życia na osiedlach – zarówno tych, którzy chcą zgłosić konkretne sprawy, jak i osoby zainteresowane bieżącymi tematami. Spotkanie ma mieć otwarty, konsultacyjny charakter.

Stotkanie odbędzie się 9 grudnia 2025 r. (wtorek) o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, w małej sali na parterze.

593592715 25204792535839665 2176240238411157773 n

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz pełny kalendarz

Często czytane