-4.3 C
Lubaczów

Wojewoda Podkarpacki odwiedziła Stary Lubliniec

Podobne wpisy

W środę, 16 lipca, w Starym Lublińcu odbyło się spotkanie poświęcone lokalnemu zbiornikowi wodnemu. Na miejscu pojawiła się Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul.

Przy zbiorniku Wojewoda Podkarpacki rozmawiała z burmistrzem Miasta i Gminy Cieszanów Zdzisławem Zadwornym oraz Dyrektorem Wód Polskich RZGW Rzeszów – Ewą Gołębiowską. W ich trakcie omówiono aktualny stan techniczny zbiornika oraz najpilniejsze potrzeby związane z jego bezpieczeństwem i dalszym funkcjonowaniem. Uczestnicy podkreślali znaczenie dbałości o lokalne akweny nie tylko w kontekście środowiskowym, ale także z punktu widzenia bezpieczeństwa mieszkańców i możliwości przeciwdziałania skutkom zmian klimatu.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na tym zbiorniku w wyniku „przyduchu” odłowiono około tonę śniętych ryb:

14 komentarze

    • W Twoim stylu. Parafrazując Twoje słowa, co ma wspólnego rtęć ze zbiornikiem w Lublińcu? Bo była wojewoda ze znienawidzonej przez Ciebie „niemieckiej” partii a to Niemcy znaleźli rtęć w Odrze więc musisz sobie podrwić. A do mnie miałeś pretensje, nie wiadomo za co, chyba tylko dlatego, że się z Tobą przeważnie nie zgadzam.

      • Osiołku rtęci w Odrze szukali i nie znaleźli,
        a gówna w Wiśle nie widzieli.
        Ren, Men, Szprewa w BRD wszystkie
        rzeki żeglowne a nasza Odra skansen.
        Tobie to pasuje???

        • Babinicz miał do mnie pretensje pod innym artykułem, że piszę nie na temat, więc mu zwróciłem uwagę, że on w tym jest lepszy ode mnie. I mógłby napisać coś sensownego, chętnie bym poczytał, a nie nic nie wnoszące drwiny albo durne emotki.
          Odpowiadając na pytanie, mnie też to nie pasuje, tak jak wiele innych rzeczy w kraju. Ale nie mam antyniemieckiej i antytuskowej fobii.

          • Pewnie, że nie masz fobii antytuskowej 😁 u ciebie jest jeszcze gorzej, ty jesteś fanatykiem lewactwa 😁😂😂😂😂

          • Do Babinicza. Na jakiej podstawie to sobie roisz? Wystarczy krytykowanie Twoich komentarzy żeby być fanatykiem lewactwa?

zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz pełny kalendarz

Często czytane