Przed nami kolejny Festiwal Folkowisko w Gorajcu. Od 11 do 13 lipca będziemy mieli okazję wziąć udział w niezapomnianych koncertach, warsztatach i spotkaniach. Poznacie program tego wydarzenia.

O tym, że organizatorzy odsłonili karty programu Folkowiska 2024, pisaliśmy jeszcze w połowie maja. Chcąc jeszcze bardziej poczuć klimat Festiwalu, warto obejrzeć spot promujący wydarzenie. Obraz ukazuje artystów grających na instrumentach tradycyjnych, ubranych w ludowe stroje, tworzących magiczną atmosferę festiwalu, bo jednym z głównych założeń jest promowanie kultury ludowej i tradycji.  Organizatorzy zapewniają, że będzie to jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń kulturalnych tego lata.

Przypominamy, że na tegorocznej scenie Folkowiska pojawią się takie zespoły jak Dikanda, Kapela ze Wsi Warszawa, Żywiołak, Joryj Kloc czy Daj Ognia. Każdy z wykonawców ma swój unikalny styl i wyjątkowy charakter, który z pewnością porwie do tańca i śpiewu. Oprócz koncertów uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, spotkaniach literackich, dyskusjach i rajdach, które zapewnią niezapomniane doświadczenia. Cieszyć się będą mogli nie tylko dorośli, ale również najmłodsi uczestnicy, dla których przewidziano specjalny program animacji i zabaw.

Oto rozpiska koncertów na poszczególne dni:

Jeśli chcesz dołączyć do grona uczestników, warto zakupić karnety lub bilety jednodniowe, które są dostępne w sprzedaży. Bilety na festiwal można nabyć online: https://goout.net/ lub na miejscu, przy wejściu do Chutoru Gorajec.

Szczegółowy program Folkowiska znajdziecie na stronie: https://festiwal.folkowisko.org/

Zapoznajcie się także z folkomapami obrazującymi festiwalowy plac i jego najbliższe otoczenie:

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here