Roztoczański Festiwal Biegowy zbliża się wielkimi krokami, a organizatorzy postanowili wzbogacić program wydarzenia o kolejne niespodzianki dla uczestników. Przygotowali loterię fantową z atrakcyjnymi upominkami oraz postanowili nagrodzić zwycięzców poszczególnych konkurencji atrakcyjnymi nagrodami finansowymi. To jednak jeszcze nie wszystko!

Przypominamy, że Roztoczański Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 27-30 czerwca. Organizatorzy nie przestali zaskakiwać i dla uczestników przygotowali wiele atrakcji. Dla osób, które zdobędą pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach biegowych przygotowali konkretne sumy pieniędzy, które zdecydowanie zmotywują do walki o zwycięstwo. Nagrody pieniężne wynoszą odpowiednio dla biegów na 65 km: 1800 zł, 1500 zł i 1200 zł, na 51 km: 1600 zł, 1200 zł i 900 zł oraz na 35 km: 1100 zł, 900 zł i 700 zł. W marszu Nordic Walking na 10 km do podziału jest 400 zł, 300 zł i 200 zł, a w półmaratonie – 700 zł, 500 zł i 300 zł. Z kolei m.in. dwa rowery będzie można zdobyć uczestnicząc w rywalizacji Cieszanowskiej Dychy.

To jednak nie wszystko, bo na uczestników czekać będzie także loteria fantowa. Pula nagród jest naprawdę imponująca. Znalazły się w niej vouchery na 2-dniowe pobyty w domkach 6-osobowych w Dębowym Dworze w Rudzie Różanieckiej i Leśnej Chacie w Kowalówce, pobyt dla 8 osób w Pastorówce, karnety na zajęcia w Fitness Klub BATUKA i vouchery na kolację w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Oprócz fantastycznych nagród i bogatego programu festiwalowego, uczestnicy mogą liczyć na wiele innych niespodzianek. Będą wycieczki, warsztaty, rundebata z uznanymi zawodniczkami, pokazy laserowe i wspólne biesiadowanie przy muzyce na żywo. Szczegóły dotyczące zgłoszeń, tras biegowych oraz pełny harmonogram wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie Festiwalu roztoczanskifestiwalbiegowy.pl. Nie czekajcie dłużej i dołączcie do tej wyjątkowej imprezy biegowej, pełnej emocji, sportowej rywalizacji i fantastycznych nagród.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here