Już po raz dziesiąty odbędą się zawody biegowe – Cieszanowska Dycha, które zaplanowano na 29 czerwca. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i poczuć niepowtarzalną atmosferę rywalizacji.

W ramach wydarzenia, które zostało w tym roku włączone w cykl Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego, wystartują trzy konkurencje: Biegi na trasie 1 pętli – 10 km, koleżeński wyścig Nordic Walking na dystansie 1 pętli – 5,4 km oraz bieg dla dzieci po bieżni 2x250m. Lista startowa zamknięta zostanie 21 czerwca, dlatego nie warto zwlekać ze zgłoszeniem swojego udziału. Limit miejsc wynosi 120 osób dla biegu i 50 osób dla Nordic Walking. Opłata startowa za udział w biegu to 80 zł.

To, co z pewnością wyróżnia Cieszanowską Dychę to, poza cudowną atmosferą, niesamowite nagrody.

W tym roku postanowiliśmy zaskoczyć uczestników naszego wydarzenia i na losowanie nagród przeznaczyć m.in. dwa rowery. To z pewnością nie lada gratka dla tych, którzy uwielbiają nie tylko biegi, ale także inne formy aktywnego spędzania czasu. To jednak nie koniec, bo nagród w losowaniu będzie zdecydowanie więcej – mówi Krystian Naparty, dyrektor CKiS w Cieszanowie.

Cieszanowska Dycha im. Wojtka Pałczyńskiego to nie tylko bieg, to okazja do spotkania się z pasjonatami biegania, wymiany doświadczeń oraz sprawdzenia swoich sił na malowniczej trasie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, Cieszanowska Dycha jest dla ciebie odpowiednim wyborem.

Zapisy są prowadzone za pośrednictwem platformy timekeeper.pl.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here