Policjant w czasie wolnym zatrzymał 26-letnią złodziejkę

3

Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Cieszanowie będąc w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawczynię kradzieży. Kobieta, z jednego ze sklepów w Cieszanowie ukradła chemię gospodarczą.

W środę, 5 czerwca, na terenie Cieszanowa doszło do kradzieży sklepowej. Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia, dzięki nagraniom z kamer monitoringu, ustalili wizerunek sprawczyni oraz pojazd jakim się porusza.

Wczoraj po godz. 6, sierż. sztab. Arkadiusz Czuryło, w czasie wolnym od służby, jechał swoim prywatnym samochodem ul. Mickiewicza w Lubaczowie. Jego uwagę zwrócił pojazd marki Lada, którym miała poruszać się sprawczyni kradzieży. W pojeździe, na miejscu kierowcy, siedziała kobieta, której wizerunek uchwyciły kamery sklepowego monitoringu. Policjant zatrzymał 26-latkę, a o swoich podejrzeniach powiadomił dyżurnego lubaczowskiej jednostki.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili podejrzenia sierż. sztab. Arkadiusza Czuryło. Okazało się, że obywatelka Ukrainy, tydzień wcześniej, ukradła chemię gospodarczą z jednego ze sklepów na terenie Cieszanowa. Wartość poniesionych strat oszacowano na 679,66 zł.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. Do pracy to ty masz iść i na nich zapier…..Im trzeba dać ich trzeba bronić będziemy może walczyć za nich jeszcze. Rzeczywiście roboty to to się nie czepi tylko przemyt złodziejstwo korupcja itd.Na front znią!!! (z nimi wszystkimi z resztą ) w kraju jest ich masa.Tam się przydadzą napewno.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here