Międzynarodowe Zawody w Radioorientacji Sportowej „Puchar Wiosny”, Mistrzostwa Europy Europejskiej Federacji Radioorientacji Sportowej oraz Otwarte Mistrzostwa Polski – Foxoring ruszą już w najbliższy weekend (31.05-02.06). To doskonała okazja, aby spotkać pasjonatów sportu i cieszyć się zdrową rywalizacją.

O tym, że zawody odbędą się w Gminie Lubaczów pisaliśmy w kwietniu, namawiając wówczas do startu. Teraz zachęcamy do kibicowania, tym bardziej, że impreza ma międzynarodowy charakter. Na liście zgłoszonych jest sporo zawodników, m.in. z Ukrainy, Mołdawii, Rumunii oraz Niemiec. To doskonała okazja do spotkania się z pasjonatami sportu z różnych krajów i doświadczenia prawdziwej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Zawody otwarte zostaną o godz. 13.00 w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Z kolei pierwsi zawodnicy (Foxoringu 3,5MHz (80m)) na linii startu pojawią się w piątek o godz. 14.30. Następnie o godz. 22.00 odbędzie się Foxoring nocny na 144MHz (2m).

Sobota to dzień biegu klasycznego na 144MHz (2m), który rozpocznie się o godzinie 10:00, a po zakończeniu zawodów, o godz. 18:00, sportowcy uczestniczyć będą w ceremonii rozdania medali oraz losowaniu nagród na Stadionie Lisie Jamy.

W niedzielę zawody zakończą się biegiem klasycznym na 3,5MHz (80m) o godzinie 10:00. Dekoracje zwycięzców oraz oficjalne zakończenie zawodów przewidziane są na mecie po dotarciu ostatniego zawodnika, około godziny 13:00.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here