Paulina Mazepa, fot. Maja Hutnik

Paulina Mazepa prezentuje swój debiutancki album pt. „Poznajmy się”. To płyta pełna emocji i intymnych historii, które autorka zamknęła w swoich piosenkach.

Muzyka zawarta w albumie to przestrzenna kompozycja, w której wykorzystano subtelne elektroniczne brzmienia. Charakteryzuje ją zamierzony minimalizm, ale jednocześnie można usłyszeć wiele warstw wokalnych, co nadaje utworom specyficzny klimat.

Powstanie albumu to efekt wieloletnich doświadczeń artystycznych i osobistych Pauliny. Dzieli się ona ze słuchaczami swoimi przemyśleniami i przeżyciami.

Na album składa się osiem utworów, wśród których warto wymienić single promujące, takie jak “Boję się” i “Szukaj mnie”. W sieci dostępne jest także koncertowe nagranie utworu “Unoszę się na wietrze”.

Cały album “Poznajmy się” można znaleźć we wszystkich popularnych serwisach streamingowych, a także zamówić przez stronę wydawnictwa Na ucho Records (https://nauchorecords.pl/produkt/poznajmy-sie/). Realizacja płyty była możliwa dzięki wsparciu Funduszu Promocyjnego STOART.

Zachęcamy do odkrywania świata Pauliny Mazepy poprzez jej muzykę, która z pewnością poruszy serca i umysły.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here