Fot. KPP w Lubaczowie.

W weekend policjanci z Lubaczowa prowadzili działania pn. „Prędkość”. Jeden z kontrolowanych kierowców stracił prawo jazdy. 34-latek pędził BMW przez Stare Oleszyce z prędkością 107 km/h.

Lubaczowscy mundurowi regularnie dbają o to, aby na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Jednymi z działań są kontrole prędkości, które prowadzone są także w terenach zabudowanych. Właśnie w trakcie jednej z nich wpadł w piątek (24.05) jeden z piratów drogowych. Do jego zatrzymania doszło w Stary Oleszycach. 34-letni kierowca BMW w terenie zabudowanym pędził z prędkością 107 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci nałożyli na niego grzywnę w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych.

W sumie ciągu dwóch dni lubaczowscy funkcjonariusze ujawnili 41 wykroczeń dotyczących przekroczenia prędkości.

Policjanci przypominają, że przekraczanie dopuszczalnych limitów prędkości to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Trafne spostrzeżenie z tym chodnikiem. Stare Sioło też ubolewa nad tym. W czasie kampanii wyborczej padło słowo- że jest to środa śmierci. Warto zrobić ukłon w tym kierunku, aby zawalczyć o ten chodzik. Pozdrawiam serdecznie .

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here