Nowy pakiet turystyczny oferowany przez obiekty Gminy Lubaczów odnosi wielkie sukcesy. Z „Kresowej Przygody” korzystają liczne grupy wycieczkowe, a wszystkie atrakcje są oblegane.

Od wielu lat Gmina Lubaczów konsekwentnie i sukcesywnie inwestuje w rozwój turystyki. W ostatnim czasie samorząd jeszcze bardziej rozbudował swoją ofertę w tym zakresie. W ramach programu rewitalizacji obiektów pokolejowych powstały Obserwatorium Astronomiczne w Tymcach oraz Galeria Kolejnictwa Stacja Basznia. W ostatnich tygodniach otwarto także trasę dziecięcą w powstałym przy Kresowej Osadzie Parku Linowym. Te wszystkie atrakcje, w połączeniu z wyjątkowo bogatą ofertą warsztatów i dodatkowych aktywności, sprawiają, że to właśnie do nas przyjeżdżają wycieczki szkolne z całego regionu. Dzieci mogą skorzystać tu z warsztatów kulinarnych, kowalstwa, garncarstwa, pszczelarstwa oraz zajęć w manufakturze szkła. Popularne są także nowe atrakcje, takie jak las w szkle, mały jubiler czy eko kosmetyki. Odwiedzjący obiekty gminy Lubaczów podkreślają, że można u nas w idealny sposób połączyć edukację z zabawą, co jest atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych.

Gmina Lubaczów po raz kolejny potwierdza, że przemyślane inwestycje w obiekty turystyczne mogą przynieść znaczące korzyści zarówno dla lokalnej społeczności, jak i odwiedzających. „Kresowa Przygoda” to przykład sukcesu, który inspiruje i zachęca do dalszego rozwoju turystyki w regionie.

Przypomnijmy, że samorząd gminy Lubaczów w partnerstwie z województwem podkarpacki i gminą Horyniec-Zdrój ma kolejne plany związane z rozwojem infrastruktury turystycznej.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here