Miłośnicy rowerów będą mieć okazję do spotkania. W niedzielę, 16 czerwca odbędzie się IX Przygraniczny Rajd Rowerowy, który zapowiada się jako interesujące wydarzenie dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Uczestnicy będą mieli okazję pokonać trasę liczącą około 45 km, prowadzącą przez malownicze miejscowości: Stary Dzików, Pierożki, Horaj, Zabiała, Miłków, Stary Dzików.

Zbiórka uczestników odbędzie się o godzinie 10:00 przy Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie. Osoby chętne do udziału w rajdzie mają czas na zapisy do 7 czerwca. Opłata wpisowa wynosi 50 zł i należy ją uiścić na konto GOK w Starym Dzikowie. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wyżywienie.

Rajd rowerowy jest doskonałą okazją do spędzenia aktywnie czasu w towarzystwie pasjonatów jazdy na rowerze oraz do podziwiania uroków przyrody Podkarpacia. To również świetna okazja do integracji i zawarcia nowych znajomości. Dla wielu osób rajdy rowerowe stanowią nie tylko formę rekreacji, ale także sposób na odkrywanie piękna otaczającego nas świata.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here