Fot. KPP w Lubaczowie

Kilkunastu mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie było zaangażowanych w poszukiwania dwóch osób, które zaginęły w ostatnim czasie. W obu przypadkach finał akcji okazał się szczęśliwy.

We wtorek (21.05), lubaczowscy policjanci dwukrotnie poszukiwali zaginionych osób. Najpierw około godz. 20, dyżurny otrzymał informację o zaginięciu 29-letniego mieszkańca naszego powiatu. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu, poszedł w nieznanym nikomu kierunku i nie można było nawiązać z nim żadnego kontaktu. Ze zgłoszenia wynikało, że jego życie może być zagrożone. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Sprawdzali miejsca, gdzie mógł pójść 29-latek. O zaginięciu mężczyzny, zostali powiadomieni także funkcjonariusze z sąsiednich powiatów. Po ponad trzech godzinach od otrzymania zgłoszenia, zaginiony został odnaleziony przez policjantów z Jarosławia, na terenie miejscowości Szówsko.

Kilkanaście minut później, służby zostały powiadomione o podobnej sytuacji. Tym razem zaginął 49-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego. I w tym przypadku liczyła się każda minuta, ponieważ życie mężczyzny mogło być zagrożone. Policjanci w tym przypadku także szybko rozpoczęli akcję poszukiwawczą. W trakcie podjętych czynności mundurowi po niespełna dwóch godzinach odnaleźli 49-latka.

Obaj mężczyźni otrzymali fachową pomoc.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here