Przed nami wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 9 czerwca. Jednym z kandydatów ubiegających się o mandat jest Marcin Piotrowski. W poniedziałek prowadził on aktywną kampanię wyborczą w Rzeszowie.

W poniedziałek (13.05) na rzeszowskim Rynku zaprezentowano podkarpackich kandydatów Koalicji Obywatelskiej startujących w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Liderką listy jest obecna parlamentarzystka Elżbieta Łukaciewska, a na 8. pozycji znalazł się Marcin Piotrowski, który także aktywnie włączył się w prowadzenie kampanii. Oprócz uczestnictwa w konferencji prasowej, był także gościem TVP3 Rzeszów. W progamie „Konkrety i opinie” mówił m.in. o głosie Podkarpacia w Unii Europejskiej.

Zachęcamy do obejrzenia programu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

31 komentarze

  • Miejscowi mieszkańcy zostali worowadzeni w błąd i uwierzyli, że pomoc ludziom podczas wojny trwa za długo, tym bardziej, że widzę wielu obcokrajowców na terenie naszego kraju, którym żyje się dobrze. Nie wzięli pod uwagę, że Pan Piotrowski pomaga nie tym na terenie Polski, ale tym najbardziej potrzebującym, naprawdę biednym ludziom, którzy zostali na terenie własnego kraju Ta pomoc przesłoniła mieszkańcom również najważniejsze działania Pana Piotrowskiego, które są stricte związane z historią i kulturą naszego regionu, które kultywują często zapomniane tradycje, kiedyś tak ważne dla naszych przodków.
   Pan Piotrowski to człowiek dużego formatu, jego działania wykraczają daleko poza Podkarpacie, ale wierzę, że oprócz innych miast naszego województwa to właśnie Lubaczów pokaże, że jeśli ktoś mierzy wysoko i ma ku temu podstawy to za takimi ludźmi się idzie, bo tacy ludzie osiągają najwięcej.

 1. Ta pani z partii ,, Trzecia drogą,, to chyba sama nie wie o czym mówi. Kto chce wyjść z unii europejskiej?
  Wymyślili sobie hasło o jakimś ,,polexicie,, i je w kółko powtarzają, przecież,,Polexit,, to jest wasz liberalno-lewicowe wymysł.
  Polacy nie chcą opuszczać Unii europejskiej, Polacy chcą unii wartości Schumana nie chcą unii LGBT i małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez homoseksualistów.
  Chcemy normalnej wolnej Europy dla której dzieci i rodziną jest najważniejsza.

 2. Pan Piotrowski akurat do Parlamentu Europejskiego bardzo się nadaje. Jest mocno zaangażowany w promowanie kultury na naszym terenie, ma dużo nawiązanych współprac również zagranicznych i świetnie posługuje się kilkoma obcymi językami, czym inni kandydaci nie zawsze mogą się pochwalić. Dla miejscowych, lokalnych Podkarpacie tylko by zyskało, chociaż Panią Łukacijewską też szanuję.

 3. Porównując panią Pamułę do Piotrowskiego, jako kandydaci do PE to Pamuła nie zna żadnego języka, nawet polskiego, Piotrowski włada płynnie angielskim, co plasuje go w topie większości kandydatów, gdzie wielu żadnego języka nie zna.

 4. Przestańcie wchodzić w du.. Panu Marcinowi Piotrowskiemu! Ludzie szkoda o nim gadać! To nie jest człowk,który robi coś bezinteresownie! To tak jak z tym memem gdzie jedna osoba pomaga innej i robi to na oczach kamer!

 5. Powtarzarz się Babiniczu vel polak2010. Sam Obajtek mówił, że dla niego ,,piekłem” było szefowanie za miliony Orlenem. I jak to się żalił i udawał nie raz jak on pokrzywdzony. Albo jak siebie kreuje jako wielce pokrzywdzonych PiS. Ziobro wielce pokrzywdzony bo się za niego wzięli. Jego współpracownik były już sędzia Szmydt uciekł na Białoruś i też opowiada w białoruskiej telewizji jak to mu źle. To PiS udaje pokrzywdzonych a to co teraz robi to czysta hipokryzja i obłuda bo posuwają się do kłamstw i manipulacji by Polaków dalej straszyć jakimiś scenariuszami, że jak PiS nie będzie u włady to wszystko padnie. Zostawili Nas z wieloma problemami. A w ramach zemsty zostawili pusty rozkradziony skarbiec narodowy i wiele kukułczych jaj, które trzeba teraz usuwać bo stają na drodze do naprawy polskiego państwa. PiS to państwo zniszczył. Czas je odbudowywać cegła po cegle. I aby PiS więcej do władzy w PL nie wrócił a do Europy też nie ma co ich puszczać. Zresztą sam obajtek tutaj jedynką. Przecież to tylko pokazanie, że PiS ma Nas za idiotów, że na tego ,,spadochroniarza” zagłosujemy tak czy siak. Zagłosujmy na ludzi kompetentnych a nie na partię.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here