To z pewnością świetna wiadomość dla miłośników rowerów! W poniedziałek, 6 maja o godzinie 8:00 ruszają ponownie zapisy na rajd „Naturalnie na Roztoczu”, który odbędzie się 2 czerwca w ramach Festiwalu Turystyki Rowerowej.

Tegoroczna edycja Festiwalu jest wyjątkowa, ponieważ uczestnicy celebrować będą 10. rocznicę pierwszego „Rajdu samorządowców po Roztoczu”, który z czasem stał się FTR „Roztocze bez granic”. Jest to wydarzenie bardzo popularne, które przyciąga wielu rowerzystów, pewnie dlatego, że Podkarpackie nigdy się nie nudzi. Jest to doskonałe miejsce, by spędzić czas w otoczeniu zabytków i zapierających dech krajobrazów. Festiwal Turystyki Rowerowej to idealna okazja, aby odkryć piękno tego regionu na dwóch kółkach.

W tym roku uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dwóch rajdach – „Polub Roztocze” oraz „Naturalnie na Roztoczu”. Będzie to niezapomniana przygoda, pełna sportowej rywalizacji, nowych znajomości i pięknych widoków.

Warto więc skorzystać z okazji ponownie otwartych list udziału i zapisać się na rajd „Naturalnie na Roztoczu”. Zarezerwujcie sobie datę 2 czerwca i przygotujcie rowery na niezapomnianą przygodę!

Przypominamy, że FTR potrwa od 31 maja do 2 czerwca.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here