W środę (20.3) w Przemyślu odbyło się ślubowanie 46 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej, rozpoczynających służbę w strukturach podkarpackiej KAS. Wśród nich jest 20 kobiet i 20 mężczyzn.

Ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego przyjął Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, nadkom. Krzysztof Basak. Wśród ślubujących 46 funkcjonariuszy jest 20 kobiet i 26 mężczyzn. Trafią oni do służby m.in. w drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Krościenku oraz kolejowym przejściu granicznym Przemyśl-Medyka.

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie pogratulował nowo przyjętym funkcjonariuszom pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji. Jak podkreślił, dwuletni okres służby przygotowawczej to czas intensywnej nauki i praktycznego przygotowania do wykonywania obowiązków służbowych.

W strukturach podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej pełni służbę ponad 1,3 tys.  funkcjonariuszy. Od początku roku do Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu wstąpiło blisko 80 funkcjonariuszy.

Galeria zdjęć, fot. KAS.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here