Po nieco ponad trzech latach nastąpiła zmiana na stanowisku Nadleśniczego Nadleśnictwa Narol. Huberta Balickiego zastąpił, pełniący już kiedyś tę funkcję, Robert Stankiewicz.

Do zmiany na stanowisku szefa Nadleśnictwa w Narolu doszło we wtorek (12.03), kiedy to z miejscowymi leśnikami spotkał się dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Janusz Starzak. Poinformował on pracowników placówki o zmianie na stanowisku Nadleśniczego. Swoje stanowisko stracił powołany nieco ponad trzy lata temu Huber Balicki, a zastąpił go Robert Stankiewicz. Stosowna informacja pojawiła się już także na stronie internetowej Nadleśnictwa.

Nowy szef to doświadczony i ceniony w środowisku leśnik, który jest doskonale znany w Narolu. Pełnił już tę funkcję, ale został z niej odwołany w 2016 roku. W ostatnich latach pracował natomiast na stanowisku Inżyniera Nadzoru w Nadleśnictwie Lubaczów.

Robert Stankiewicz ma 57 lat, jest absolwentem Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Zmiana na stanowisku Nadleśniczego w Narolu nie jest pierwszą w naszej okolicy w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że nowym szefem leśników z Lubaczowa został w połowie lutego Grzegorz Szafran.

Jak udało nam się ustalić, nowego szefa mają poznać dziś także pracownicy Nadleśnictwa Oleszyce.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here