Reprezentanci Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie byli bezkonkurencyjni podczas turnieju eliminacyjnego do XXV Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Futsalu. W Jarosławiu wygrali wszystkie swoje mecze.

Turniej eliminacyjny, który rozegrano w poniedziałek (11.03) w Jarosławiu zgromadził zespoły reprezentujące poszczególne Komendy Powiatowe z Jarosławia, Lubaczowa, Dębicy, Leska i Komendy Wojewódzkiej z Rzeszowa. Drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, 2 x po 10 minut. W rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się ekipa Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowie, która wygrała wszystkie swoje spotkania. Zespół, który wystąpił pod wodzą trenera Łukasza Mazura, zapewnił sobie tym samym awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Mielcu.

Kadra KP PSP w Lubaczowie: Jakub Tomaszewski – Piotr Hanus, Karol Terech, Mateusz Gelmuda, Mariusz Furgała, Dariusz Źrałka, Witold Antoniów, Maciej Kida, Tobiasz Kubiszyn, Maciej Kalmuk, Adrian Antonik i Aleksander Skibicki.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku strażacy z Lubaczowa w turnieju finałowym zdobyli brązowe medale:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here