Fot. Sportowy Klub Pożarniczy Strażak w Rzeszowie.

W piątek (17.03) w Arłamowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w futsalu. Z zawodów z brązowymi medalami wrócili strażacy z Komedy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie.

W piątek (17.03) do Hotelu Arłamów zjechały się drużyny z całego województwa, aby od wczesnych godzin rannych wziąć udział w XXIV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w futsalu. Do rywalizacji przystąpiło w sumie około stu strażaków reprezentujących komendy z Leżajska, Lubaczowa, Przemyśla, Sanoka, Ustrzyk Dolnych i Jasła.

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowa po pewnej grze dotarli do półfinału, w którym przegrali z późniejszymi triumfatorami zawodów z Leżajska. Natomiast w meczu o trzecie miejsce pokonali 3:0 kolegów z Przemyśla i do domu wrócili z brązowymi medalami.

Reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowie pod wodzą Łukasza Mazura wystąpiła w składzie: Adrian Antonik, Piotr Hanus, Bartłomiej Pacuła, Mateusz Gelmuda, Maciej Pytel, Witold Antoniów, Maciej Kida, Karol Terech, Maciej Kalmuk, Mariusz Furgała, Dariusz Źrałka, Tobiasz Kubiszyn.

Organizatorami zawodów byli: Hotel Arłamów, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie oraz Sportowy Klub Pożarniczy STRAŻAK w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here