Fot. Tomasz Michalski, arch.

Po raz trzynasty podróżnicy i miłośnicy jednośladów opowiadać będą o swoich wojażach. W dniach 23-25 luty w Ośrodku Wypoczynkowym Leśna Chata w Kowalówce podzielą się doświadczeniami, przybliżą swoje historie i zachęcać będą do udziału w wyprawach.

Nasze Wyprawy Motocyklowe, czyli zimowe opowieści podróżników, którzy na dwóch kółkach odkrywają świat, cieszą się sporym zainteresowaniem. W czasie rozmów uczestnikom prezentowane są relacje z wypraw w różne zakątki świata. Poznają oni też zalety wyjazdów w grupie i pojedynkę. Spotkania stanowią także inspirację do wszelkiego rodzaju wyjazdów. Nasze Wyprawy Motocyklowe to nie tylko motocyklowa impreza, ale przede wszystkim spotkanie pozwalające podzielić się pasją do podróży i czerpania radości z poszukiwań niezwykłych miejsc na ziemi, ale również nawiązać nowe znajomości i pozyskać kontakty do ośrodków turystycznych.

W 2023 roku spotkanie nabrało dodatkowego smaku, który, jak zapewniają organizatorzy, i w czasie tegorocznej edycji będzie towarzyszył uczestnikom. Odbędzie się Święto Golonki.

Z pełnym programem wydarzenia zapoznać się można pod adresem: https://www.radiator-mototurystyka.pl.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here