Gospodarstwo Rybackie Smolin Fish z Rudy Różanieckiej stale urozmaica swoją ofertę i wprowadza kolejne pyszności. Teraz w Dachnowie możecie zakupić różnorodne gatunki ryb prosto z tradycyjnej wędzarni.

Wędzarnia działająca przy sklepie przyzakładowym Smolin Fish w Dachnowie (ul. Zakarczma 100) to miejsce, gdzie przywiązuje się wyjątkową wagę do tradycyjnych receptur, a starannie wyselekcjonowane ryby nabierają wyjątkowego smaku i aromatu. Oferta zakładu obejmuje różnorodne gatunki, wędzone w najwyższych standardach jakości. Możecie zakupić tam pyszne pstrągi, karpie, jesiotry, węgorze, łososie, makrele, halibuty czy karmazyny – każdy znajdzie coś dla siebie!

Co niezwykle istotne, ryby możecie nabyć prosto z wędzarni. Wędzą we wtorki, czwartki i soboty, a zamówienia przyjmowane są osobiście lub telefonicznie pod numerem 667 108 701 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.00. Odbiór świeżo wędzonych ryb możliwy jest do godziny 16.00. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników  przysmaków rybnych do naszej wędzarni Smolin Fish. Przekonajcie się sami, że świeżość i tradycyjny sposób wędzenia to recepta na prawdziwą przyjemność kulinarną!

Produkty Smolin Fish są dostępne także w innych placówkach:
– Boguchwała k. Rzeszowa „Radosna Twórczość” ul. Wojska Polskiego 6a, (w godzinach otwarcia sklepu),
– Przemyśl, mobilny sklep firmowy przy CH Szpak (śr. i pt. 10:00-17:00),
– Jarosław, Sklep Rybny Ośmiorniczka, ul. Jana Pawła II (w godzinach otwarcia sklepu),
– Mielec sklep Zielony Ryneczek Mielec – SKLEP ekologiczny, ul. Botaniczna 2 (w godzinach otwarcia sklepu),
– Warszawa, sieć sklepów Owoce & Warzywa, (w godzinach otwarcia sklepów).


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here