Wielbiciele brydża z całego regionu szykują się do rywalizacji podczas Otwartego Turnieju Par w Brydżu Sportowym. Zawody odbędą się 2 marca 2024 roku w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:30, kiedy to rozpoczną się zapisy uczestników. Punktualny start gier zaplanowany jest na godzinę 10:00.

Organizatorzy zapewniają, że czeka nas pełen emocji i zaciętych pojedynków w atmosferze rywalizacji. Wśród uczestników znajdą się zarówno doświadczeni gracze, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z brydżem.

„To wydarzenie jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w grze w brydża oraz do spotkania się z pasjonatami tej wspaniałej gry karcianej. Zapraszamy wszystkich miłośników brydża do udziału w turnieju” – zachęca Krystian Naparty, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Dla osób zainteresowanych udziałem w turnieju oraz poszukujących dodatkowych informacji, dostępny jest kontakt telefoniczny do Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie pod numerem: 16 631 10 95.

Cieszanowskie Centrum Kultury i Sportu już po raz drugi otwiera swoje drzwi dla wszystkich chętnych do wspólnej rozgrywki. Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji turnieju udział wzięło 14 par.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here