Fot. A. Brzyski, arch. FA.

Piłkarskie emocje zbliżają się wielkimi krokami, gdyż już w najbliższą niedzielę (11.02) odbędzie się druga edycja turnieju Sanitex Cup. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do obserwacji talentów z rocznika 2012.

Organizatorem sportowej rywalizacji jest Football Academy Pogoń-Sokół Lubaczów, które zapewnia doskonałe warunki dla rozwoju młodych piłkarzy. Organizatorzy na obecną chwilę zapowiedzieli już udział zespołów Akademii Footballu Wiązownica, SFK YANIV Ivano-Frankowe, BKS Biłgoraj. To jednak nie koniec, a kolejne drużyny są prezentowane na profili społecznościowym FA Lubaczów.

Zapowiada się interesujący i zacięty turniej futsalu, w którym zawodnicy będą walczyć o prestiżowy tytuł Sanitex Cup. Będzie to nie tylko doskonała okazja do obserwacji młodych talentów oraz ciekawych pojedynków na boisku, ale także do integracji społeczności z różnych miejscowości.

Zapraszamy więc wszystkich miłośników piłki nożnej do kibicowania i wspierania młodych adeptów tego sportu podczas turnieju. Początek rywalizacji w niedzielę, 11 lutego, o godz. 9:00 w hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here