Klub Nordic Walking „Spring” z Horyńca-Zdroju świętował swoje pięciolecie. Uroczyste Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbyło się w sobotę (03.02), było okazją do podziękowań, analizy dokonań i planowania kolejnych aktywności.

Pięcioletni okres działalności Klubu Nordic Walking Spring to okres pełen wyzwań, ale przede wszystkim to czas niezapomnianych chwil i sukcesów. Członkowie mogą z dumą spoglądać na wszystko, co udało się im wspólnie osiągnąć. To dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu, wiele osób mogło rozwijać swoją pasję do Nordic Walking, ale także integrować społeczność i inspirować do zdrowego stylu życia.

Dziękujemy wszystkim członkom naszego Klubu za Waszą nieustającą energię i zaangażowanie. Jesteście niewątpliwie sercem aktywniej społeczność. Razem tworzymy coś wyjątkowego i nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych projektów i sukcesów – podsumowują w klubie Spring.

Na tym szczególnym dla członków klubu spotkaniu pojawili się także zaproszeni goście: Wójt Gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis, oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Lubaczów Robert Banaś.

Galeria zdjęć, fot. Klub Nordic Walking Spring.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here