To niezwykłe wydarzenie zjednoczyło nie tylko społeczność Niepublicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Ostoja w Podemszczyźnie. Podopieczny placówki Pan Edward Santus obchodził w piątek (02.02) swoje setne urodziny.

Wyjątkową uroczystość urodzinową dla jubilata przygotowali pracownicy NZOL Ostoja na czele z jego szefową Walerią Rejman. Do świętowania włączyli się także pensjonariusze placówki, którzy przygotowali z tej okazji specjalny program. Zacnego jubilata odwiedził także wójt gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis, zastępca Janusz Wużyński oraz wójt gminy Sułów, skąd pochodzi jubilat. Proboszcz miejscowej parafii zaszczycił wydarzenie, odprawiając uroczystą mszę świętą, która stanowiła nie tylko wyraz szacunku, ale i błogosławieństwo dla jubilata.

Nie zabrakło również tradycyjnego tortu, udekorowanego błyszczącymi fajerwerkami i kolorowym konfetti. Jubilat cieszył się każdym momentem tego wyjątkowego dnia, widząc wokół siebie uśmiechy, które sprawiły, że jego setne urodziny stały się niezapomniane.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Horyniec-Zdrój.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here