Z wizytą u stulatki z Ułazowa

0

Janina Winiarz z Ułazowa w gminie Stary Dzików skończyła kilka dni temu 100 lat. Do jubilatki wybrali się m.in. przedstawiciele samorządu gminnego.

fot. starydzikow.pl

W minioną środę (27.02) mieszkanka Ułazowa w gminie Stary Dzików skończyła sto lat. Jubilatkę z tej okazji odwiedził wójt gminy Stary Dzików Tomasz Jabłoński wraz z sekretarzem gminy Markiem Buczko, którzy wręczyli seniorce kwiaty, dyplom okolicznościowy oraz skromny prezent. Przedstawiciele samorządu lokalnego nie byli jedynymi gośćmi, którzy składali jubilatce życzenia. W tak wyjątkowej chwili nie mogło zabraknąć również proboszcza parafii w Niemstowie ks. Andrzeja Wysokińskiego, przedstawiciela Placówki Terenowej KRUS w Lubaczowie Grzegorza Kopcia, sołtysa wsi Ułazów Franciszka Pokrywki oraz radnych gminnych Teresy Goraj i Zdzisława Szczepanka.

– Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy Pani Janinie kolejnych lat w zdrowiu, oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich – czytamy na stronie gminy Stary Dzików.

Jubilatka cieszy się także opieką swojej rodziny, bo wychowała dwoje dzieci i doczekała się 11 wnuków oraz 9 prawnuków.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here