Gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego będzie Leszek Wójcik. Wieczór poezji odbędzie się 22 lutego br.

Leszek Wójcik to niezwykle wszechstronny artysta, absolwent geografii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studium dziennikarskiego PAT. Przez prawie trzydzieści lat dzielił się swoją pasją jako nauczyciel geografii, a obecnie prowadzi fascynujące wycieczki i angażuje się w tworzenie tekstów jako copywriter. Nie bez powodu jego talenty literackie zostały docenione przez szerokie grono czytelników i krytyków.

Dotychczas wydał pięć tomików poetyckich. Wiersze Jego autorstwa można znaleźć w wielu renomowanych czasopismach literackich, takich jak „Życie Literackie”, „Odra”, „Metafora” czy „Twórczość”. Ponadto, Jego prace zostały uhonorowane w licznych konkursach literackich, zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Spotkanie z Leszkiem Wójcikiem to doskonała okazja, by poznać bliżej twórczość autora, wysłuchać interesujących historii oraz poznać arkana sztuki poetyckiej. Początek wieczoru poezji w czwartek, 22 lutego, o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here