Trwa zbiórka środków finansowych na sprowadzenie urny z prochami zmarłej 38-letniej Elwiry Skrętuła. Kobieta zmarła nagle w Chicago, pozostawiając w żałobie swoją mamę, rodzeństwo i przyjaciół.

Rodzina pragnie, by urna z prochami Elwiry została pochowana w jej rodzinnym mieście. Niestety, koszty z tym związane są bardzo wysokie. Wynoszą one 25 tys. zł. Rodzina musi ponieść opłatę za kremację w Stanach Zjednoczonych i sprowadzenie urny. Do tego dochodzą wydatki na załatwienie wszelkich formalności w USA. Koszty sprowadzenia urny z prochami Elwiry są dla rodziny, przeżywającej trudne chwile, sporym wydatkiem.

– Pomóżmy wspólnie zorganizować ostatnią podróż Elwiry do Lubaczowa, aby mogła spocząć wiecznie w swoim rodzinnym mieście. Pomóżmy rodzinie w tych ciężkich dla nich chwilach sprowadzić córkę do swojej mamy, siostrę do rodzeństwa, przyjaciółkę/znajomą do przyjaciół/znajomych i pożegnać ją po raz ostatni w gronie najbliższych – zwracają się z prośbą organizatorzy zbiórki.

Wszelkie datki umożliwią godne pożegnanie Elwiry w gronie najbliższych.

Zbiórka prowadzona jest na portalu zrzutka.pl.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

5 komentarze

    • polak2010, nic nie boli, wręcz cieszy. Niech TV Republika trwa jak najdłużej, niech odnoszą same sukcesy, ja jestem za tym. Od samego początku życzę im wszystkiego najlepszego. Jeżeli jest popyt na jakąkolwiek usługę/produkt, to dlaczego miałoby mnie to boleć? Konkrety, choć wiem, że nie mam na to co liczyć 😉

     To jak, wspomożesz rodzinę Pani Elwiry czy będziesz siał tę swoją mowę nienawiści na wszystkich polach komunikacyjnych? Przelej dowolną kwotę, a ja przeleję taką samą na TVR.

     • Gościu. To jest normalnie habiebne i pokazujące jakim jesteś złym człowiekiem. Śmierć człowieka wykorzystujesz do swojej tępej pisowskiej propagandy. Można się spierać. Można czego nie lubić i to bardzo. Ale wykorzystywać czyjąś śmierć. Dla takich ludzi jest miejsce w piekle.

      Jedynie rzeczywiście jakbyś pomógł rodzinie PaninElwiry to jakoś byś swoje żałosne zachowanie odpokutował. Na publiczne przeprosiny rodziny za wplecenie ich tragedii rodzinnej nawet nie liczę. A tak to Tobie hańba na wieczność. Śmierci nie wykorzystuje się w walce politycznej. Ale jak widać takie standardy mają w PiS.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here