Chcesz zacząć przygodę z książkami? A może kochasz czytać i jesteś molem książkowym? Akcja „NIEKALENDARZ na 2024 r.”, do której przyłączyła się Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie, jest dla ciebie!

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie włączyła się w akcję czytelniczą „NIEKALENDARZ na 2024 r.” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Zasady udziału są bardzo proste. Wystarczy przyjść do Oddziału dla Dzieci, odebrać kartę do gry i skompletować BINGO. Jak to zrobić? Trzeba wypożyczyć i przeczytać minimum 4 książki, które pasują do kategorii w sąsiadujących polach (pionowo, poziomo, po skosie) na otrzymanej karcie. Każdy tytuł może być na nią wpisany tylko raz. Po zwrocie książki do biblioteki, należy pokazać kartę do gry bibliotekarzowi, który przybije pieczątkę w odpowiednie pole. Istnieje limit pieczątek, więc należy uważać. Jeśli uczestnik wypożyczy kilka książek z różnych kategorii w jednym czasie, otrzyma tylko jedną pieczątkę. Po skompletowaniu 4 pieczątek zdobędzie się BINGO.

Każdy, kto weźmie udział w wyzwaniu, otrzyma dyplom za realizację wyzwania KSIĄŻKOWE BINGO. Jednak to nie koniec zabawy! Wśród osób, które wypełnią jak największą liczbę kart, zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki. Wypełnioną kartę z BINGO należy oddać bibliotekarzowi.

Wyzwanie nie ma ograniczeń wiekowych. Skierowane jest do wszystkich chętnych czytelników i trwa od stycznia do grudnia 2024 roku. Przyłącz się do akcji i rozwijaj swoją pasję do czytania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here