W najbliższą niedzielę, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zawita do Horyńca-Zdroju. Będą aukcje na rzecz Fundacji, ale także występy artystyczne i świetna zabawa.

Społeczność gminy Horyniec-Zdrój gra z WOŚP od wielu lat i co roku udowadnia, że potrafi się zorganizować i ma hojne serca. Nie inaczej ma być i w tym roku, kiedy w miejscowości odbędzie się 32. Finał WOŚP. W jego trakcie, w niedzielę (18.01) od godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury, odbędą się występy taneczne i wokalne oraz licytacje fantastycznych przedmiotów. To wydarzenie to jedno z najbardziej wyczekiwanych i radosnych spotkań, które jednoczy społeczność w szczytnym celu. Fanty, gadżety, unikaty – to wszystko czeka na swoich nowych właścicieli!

Nie zapomnijcie także o wolontariuszach, którzy pojawią się na ulicach tej uzdrowiskowej miejscowości, zbierając datki na rzecz WOŚP. Każda złotówka wrzucona do puszek przyczyni się do zakupu sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here