Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie po raz kolejny znalazł się wśród najlepszych szpitali województwa podkarpackiego w Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku 2023. Ta wiadomość jest niezwykle ważna dla personelu medycznego oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologicznego, ale także matek muszących wybrać szpital, który spełni oczekiwania kobiet w kwestii opieki okołoporodowej.

W najnowszej edycji rankingu położono szczególny nacisk na jakość opieki podczas porodu i okresu poporodowego. Ranking opiera się na rzetelnej analizie ankiet wypełnianych przez mamy, co czyni go obiektywnym i opartym na prawdziwych doświadczeniach pacjentek. Wyniki pozwalają dowiedzieć się, które szpitale w regionach najbardziej realizują Standard Opieki Okołoporodowej i tworzą warunki, by poród był dla matek pozytywnym doświadczeniem.

Kampania społeczna „Głos Matek” odegrała ważną rolę w ocenie szpitala w Lubaczowie. Opinie i oceny zawarte w ankietach wypełnianych przez mamy, które wybrały porodówkę w Lubaczowie, przyczyniły się do umieszczenia szpitala w pierwszej trójce najlepszych szpitali podkarpackich. To dowód na wysoką jakość usług medycznych i bezpieczne warunki, jakie zapewnia szpital.

Ta nagroda jest niezwykle cenna, gdyż jest efektem docenienia ciężkiej pracy personelu medycznego oraz ich pełnego oddania pacjentom. Należy jednak zauważyć, że to także wyzwanie dla personelu, aby nadal dążyć do doskonałości i podnosić jakość usług na jeszcze wyższy poziom.

– Gratulujemy autorom tego wyróżnienia – naszym ginekologom, neonatologom, anestezjologom, położnym i pielęgniarkom uczestniczącym w tym, jakże ważnym w życiu wydarzeniu – narodzinach dziecka. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzącym u nas Kobietom za zaufanie i docenienie naszej ciężkiej pracy. Jest to ogromna motywacja do dalszego działania, bo wszystko co robimy – robimy dla Was – czytamy na facebooku SP ZOZ w Lubaczowie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

  1. sztuczne zawyżanie wyniku, ile jest urodzeń w lubaczowie a ile w rzeszowie,
    nie mówi się skąd potem się biorą dziwnym trafem powikłania u dziecka bo oczywiście u nich w papierach wszystko gra,
    nie czarujmy się ten szpital jest dobry ale kadrę ma złą, a te wyniki nie dziwią bo im dobrze i pracę chcą mieć więc trzeba pomóc głosami

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here